Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2024

Λαντζιέρης / Steward

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

O ξενοδοχειακός όμιλος Domes Resorts, ένας από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους ξενοδοχειακούς ομίλους στη Μεσόγειο, αναζητά Μάγειρες όλων των ειδικοτήτων για το opening του νέου 5* ξενοδοχείου Domes Novos Santorini, στο νησί της Σαντορίνης για την σεζόν του 2024.

Λαντζιέρης/Steward

Πληροφορίες Θέσης
Τοποθεσία: Σαντορίνη, Κυκλάδες
Τμήμα: Kitchen
Διάρκεια Συμβολαίου: Full Time / Seasonal

Καθήκοντα

  • Συγκέντρωση χρησιμοποιημένων σκευών από τη σάλα και τον χώρο της κουζίνας
  • Γέμισμα και άδειασμα πλυντηρίων πιάτων
  • Διασφάλιση της διαθεσιμότητας αρκετών καθαρών πιάτων, ποτηριών και μαχαιροπίρουνων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχείο 5* ή 4*
  • Κάτοχος Πιστοποιητικού Υγείας
  • Γνώση και τήρηση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον εργασίας
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Επαγγελματισμός

Παροχές

Στα πλαίσια της παραπάνω θέσης, η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διατροφή, διαμονή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή

Domes Resorts is an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.