Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/01/2023

Graphic Designer - Web Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία LUIGI, με έδρα τη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Γραφίστα/ Γραφίστρια (in house) για άμεση πρόσληψη.

Αρμοδιότητες:
  • Δημιουργία και επεξεργασία βίντεο και εικόνων για το ηλεκτρονικό κατάστημα luigi.com.gr
  • Σχεδιασμός γραφιστικών για καμπάνιες online διαφήμισης (newsletters, banners, Facebook posts, TikTok Instagram stories, carousel, κτλ.)
  • Σχεδιασμός και προτάσεις για αρχική σελίδα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες γνώσεις σε προγράμματα επεξεργασίας εικόνων και βίντεο (Photoshop, Canva, κτλ.)
  • Άψογη σχέση με social media.
  • Ευχέρεια χρήσης MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με θέληση και δημιουργικότητα.
  • Αποψη για την μοδα.
  • Πελατοκεντρική αντίληψη.
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, μαζί με το βιογραφικό τους να επισυνάψουν και το Portfolio τους (υποχρεωτικό).

Παροχές

  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον
  • Προοπτικές μεγάλης επαγγελματικής εξέλιξης
  • Μόνιμη και σταθερή απασχόληση με πλήρες πακέτο αποδοχών & Bonus.
  • Δυνατότητα απόκτησης εμπειρίας μέσα από την ανάληψη διαφόρων project