Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/9/2022

Μηχανικός Πωλήσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τεχνική – εμπορική εταιρεία με έδρα την Αθήνα και δραστηριοποίηση εδώ και 40 χρόνια στον τομέα της επεξεργασίας υγρών ζητάει Μηχανικό Πωλήσεων.

Κύριες Αρμοδιότητες / Καθήκοντα
  • Ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου & διεύρυνση αυτού
  • Παρουσίαση & προώθηση προϊόντων σε πελάτες
  • Δημιουργία προσφορών & τεχνική υποστήριξη πελατών
  • Διενέργεια ταξιδιών για παρακολούθηση & ανάπτυξη πελατολογίου εντός & εκτός Αττικής
  • Συμμετοχή σε Εκθέσεις

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Απόφοιτος ΑΕΙ Μηχανολόγος ή Χημικός Μηχανικός
    • Άριστη γνώση Αγγλικών
    • Άνεση στην χρήση Η/Υ
    • Εμπειρία στις πωλήσεις μηχανολογικού εξοπλισμού
    • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός αττικής
    • Δίπλωμα αυτοκινήτου
    • Επαγγελματική συνέπεια & υπευθυνότητα

    Παροχές

    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση προσόντων & προϋπηρεσίας
    • Κινητό & Laptop
    • Ευκαιρίες διαρκούς επιμόρφωσης
    • Πλήρη ασφάλιση
    • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας