Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2024

Εκπρόσωπος Πωλήσεων Διαγνωστικών Προϊόντων - Βιολόγος / Χημικός

Υγεία

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό γνωστής εταιρείας στον κλάδο της υγείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
  • Προώθηση και πώληση διαγνωστικών προϊόντων
  • Εκπαίδευση επαγγελματιών υγείας σχετικά με τα χαρακτηριστικά και τις εφαρμογές των προϊόντων μας
  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και προτάσεις για νέες ευκαιρίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σε Χημεία ή Βιολογία.
  • Εμπειρία στον τομέα διαγνωστικών προϊόντων θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες & πελατοκεντρική προσεγγιση
  • Συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία
  • Υπευθυνότητα και διαχείριση χρόνου
  • Ευελιξία ταξιδιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον