Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/4/2024

Υπάλληλοι super market - Βόρεια Προάστια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ, ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΓΕΡΑΚΑ, ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, Κ.Α | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ανάπτυξη της εταιρείας μας, οδηγεί στην αναζήτηση ανθρώπινου δυναμικού για τα καταστήματα μας στα Βόρεια Προάστια (Μαρούσι, Χαλάνδρι, Νέο Ηράκλειο, Αγία Παρασκευή, Μεταμόρφωση  και Γέρακα).

Αρμοδιότητες:

Θέση Α: Χειρισμός ταμείου και Ανεφοδιασμός καταστήματος

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή και Τακτοποίηση προϊόντων
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας - τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Θέση Β: Πόστο τυροκομικών - αλλαντικών

  • Πώληση προϊόντων ψυγείου (τυροκομικά/αλλαντικά)

Θέση Γ: Αποθήκη - Ανεφοδιασμός ραφιών

  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή)
    • Επικοινωνιακές δεξιότητες
    • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

    Παροχές

    • Εκπαίδευση
    • Σύμβαση αορίστου χρόνου
    • Πλήρης απασχόληση - Κυλιόμενο ωράριο
    • Άμεση πρόσληψη
    • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
    • Επιπλέον παροχή Ιδιωτικής Ασφάλισης
    • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης