Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/04/2024

Εξυπηρέτηση Πελατών / After Sales Service

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορία προϊόντων φωτισμού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, αναζητά Υπάλληλο After Sales Service.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχειρίζεται το τηλεφωνικό κέντρο του τεχνικού τμήματος
  • Υποστηρίζει το after sales service και επικοινωνεί με τους πελάτες για τη πορεία του service των προϊόντων
  • Φροντίζει για την ορθή τήρηση της διαδικασίας των παραλαβών των εμπορευμάτων από τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 έτη σε ανάλογη θέση
  • Επιθυμητές ηλεκτρολογικές γνώσεις
  • Καλή γνώση Η/Υ (ΜS Office, ERP)
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.