Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/8/2021

Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων - Παρασκευαστής

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων - Παρασκευαστής σε πρότυπο διαγνωστικό κέντρο στην Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα

  • Αιμοληψίες
  • Δειγματοληψίες για ανίχνευση του ιού Sars-CoV2 (PCR - RAPID TESTS)
  • Προετοιμασία των δειγμάτων
  • Χειρισμός εταιρικών προγραμμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ Τεχνολόγου Ιατρικών Εργαστηρίων ή Πιστοποίηση ΙΕΚ Παρασκευάστριας/η
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες & άνεση στην προφορική και τηλεφωνική επικοινωνία
  • Ευγένεια
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιπέδου LOWER)
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Παροχές

  • Εκπαίδευση και Υποστήριξη
  • Σταθερό πακέτο αποδοχών