Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Υπάλληλος Υποδοχής και Ενημέρωσης Πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στα MEGA GYM, με πολυετή εμπειρία στον κλάδο του Fitness από το 1992, απολαμβάνουμε να προσφέρουμε την τελειότητα στα μέλη μας, παρέχοντας υπερπολυτελείς χώρους, οι οποίοι αποτελούν και το εργασιακό μας περιβάλλον και μοναδικές exclusive υπηρεσίες, εστιάζοντας πάντα στο αποτέλεσμα!

Το πάθος μας για τον κλάδο του Fitness και η δημιουργική μας στάση έχουν ως αποτέλεσμα όχι μόνο την αναγνώριση μας ως τα καλύτερα ελληνικά γυμναστήρια αλλά και την απέραντη εμπιστοσύνη που μας δείχνουν τα μέλη μας.

Καθημερινά ενημερώνουμε τα υποψήφια μέλη μας, τα οποία με ενθουσιασμό προσέρχονται στους χώρους μας, με σκοπό να ενημερωθούν για τις καταπληκτικές υπηρεσίες μας!

Τα MegaGym μεγαλώνουν και αναζητούν Υπαλλήλους Υποδοχής και ενημέρωσης!

Βασικές αρμοδιότητες :

  •  Καλωσόρισμα και υποδοχή των μελών μας στους χώρους μας
  •  Διασφάλιση τήρησης των διαδικασιών, όπως αυτές ορίζονται από την εταιρεία
  •  Διαχείριση και έλεγχος ταμείου
  •  Λεπτομερής ενημέρωση αναφορικά με τα χαρακτηριστικά των υπηρεσιών μας σε υποψήφιους πελάτες, οι οποίοι καθημερινά προσέρχονται στους χώρους μας, ώστε να μάθουν τα πάντα σχετικά τα γυμναστήριά μας!

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Προϋπηρεσία σε εξυπηρέτηση πελατών
  •  Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  •  Εχεμύθεια
  •  Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  •  Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ

Παροχές

  •  Full time απασχόληση 850 €- 1500 €
  •  Σύμβαση αορίστου χρόνου
  •  Άμεσες προοπτικές εξέλιξης
  • Το καλύτερο και πιο ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με την εγγύηση 32 χρόνων Mega Gym!

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.