Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/02/2023

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Εταιρεία παραγωγής του υψηλής ποιότητας ελαιολάδου Ladolea ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο για εργασία σε σύγχρονο, δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον στο Νέο Ψυχικό.

Σταθερή πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή), 8ωρο (9:00 - 17:00), σύμβαση αορίστου χρόνου.

Αρμοδιότητες:

  • Τυποποίηση, συσκευασία και οργάνωση παραγγελιών
  • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Φυσικές απογραφές και πρόβλεψη ελλείψεων
  • Ποιοτικός έλεγχος πρώτων υλών / τυποποιημένων προϊόντων
  • Καταγραφή στο ERP σύστημα της εταιρείας (softone και excel)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση απαραίτητη
  • Απολυτήριο Λυκείου (πρόσθετο πτυχίο θα εκτιμηθεί)
  • Καλή γνώση Η/Υ (Excel, email, γνώση συστήματος ERP softone θα εκτιμηθεί)
  • Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου Β' κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες / ομαδικό πνεύμα συνεργασίας / διάθεση για ανάπτυξη

Παροχές

  • Αμοιβή 970€ μικτά (800€ καθαρά)
  • Έξτρα 50€ διατακτική / μήνα