Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/3/2023

Μηχανολόγος Μηχανικός / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός / Χημικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Κατασκευαστική εταιρεία ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΕ αναζητά : Μηχανολόγος Μηχανικός / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός / Χημικός Μηχανικός.

Καθήκοντα θέσης εργασίας:
  • Ενημέρωση πορείας των κατασκευαστικών έργων
  • Παρακολούθηση εκτέλεσης εργασιών βάσει αρχικού σχεδιασμού και αναφορά τυχόν αλλαγών ή αποκλίσεων.
  • Διαχείριση και επικοινωνία με προμηθευτές.
  • Συμμετοχή στην ομάδα εκπόνησης μελετών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σχετικής ειδικότητας ΑΕΙ-ΤΕΙ.
  • Μετ/κος τίτλος σπουδών θα ληφθεί υπόψη
  • Εξαιρετική γνώση του MS Excel, Word
  • Εμπειρία σε εκπόνηση μελετών δημοσίων έργων
  • Καλή γνώση του Autocad (2D) θα ληφθεί υπόψη η επιπλέων γνώση σε 3D
  • Γνώση σχεδιαστικού ηλεκτρολογικού προγράμματος θα ληφθεί υπόψη
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Δυνατότητα ανάπτυξης & εξέλιξης
  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση και ασφάλιση