Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/06/2022

Service Manager

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels & Villas στη Σιθωνία Χαλκιδικής

επιθυμεί να προσλάβει για την σεζόν 2022

Περιγραφή Θέσης

  • Υπεύθυνος για τη επιτήρηση της καθημερινής λειτουργίας των επισιτιστικών τμημάτων του ξεοδοχείου και την εξασφάλιση της άμεσης και ευγενικής εξυπηρέτησης των πελατών, σύμφωνα με τα πρότυπα του ομίλου.
  • Διαχείρηση , οργάνωση  και αξιολόγηση του προσωπικού .
  • Αποτελεσματικός χειρισμός των παραπόνων των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα , ικανότητα εργασίας υπό πίεση.
  • Δεξιότητες επικοινωνίας, πωλήσεων και μάρκετινγκ.
  • Ικανότητα στη διαχείριση των παραπόνων των πελατών.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 *.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Επιθυμητή η γνώση της Γερμανικής, Γαλλικής ή Ιταλικής γλώσσας.
  • Γνώση χειρισμού POS.

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Διαμονή - Διατροφή.
  • Δυνατότητες εξέλιξης.