Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2024

Υπάλληλος γραφείου κίνησης (Back office)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται υποψήφιος για μόνιμη εργασία στην εταιρεία ΚΑΤΟΓΛΟΥ ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ Α.Ε στα Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Προγραμματισμός καθημερινής παράδοσης των προϊόντων
  • Λήψη παραγγελιών και έλεγχος παραγγελιών πελατών
  • Παρακολούθηση της ομαλής παράδοσης των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ σε τεχνικό ή οικονομικό κλάδο (Απαραίτητο)
  • Τουλάχιστον 2 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχο τμήμα
  • Πολύ καλή γνώση γνώση ERP
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας. Θα εκτιμηθεί η γνώση επιπλέον γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις ( για τους άνδρες υποψηφίους)

Παροχές

• Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Εκπαίδευση