Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Πολιτικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΕΠΑΝΟΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η τεχνική-κατασκευαστική εταιρεία HOMEATUS, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της, αναζητά Πολιτικό Μηχανικό, πλήρους απασχόλησης, για τη στελέχωση των γραφείων της στην Επανομή Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες :

  • Εκπόνηση προσφορών προς πελάτες,
  • Έκδοση οικοδομικών αδειών,
  • Τακτοποιήσεις ακινήτων,
  • Έκδοση πιστοποιητικών ενεργειακής απόδοσης,
  • Αξιολόγηση προσφορών από προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού (ΑΕΙ ή ΤΕΙ),
  • 3-5 έτη εμπειρία στη σύνταξη προσφορών, στην έκδοση οικοδομικών αδειών και πιστοποιητικών ενεργειακής απόδοσης, καθώς και σε κατασκευαστικές λεπτομέρειες και τεχνικές περιγραφές,
  • Άριστη γνώση 2D προγραμμάτων σχεδίασης (Autocad),
  • Πολλή καλή γνώση MS office,
  • Πολλή καλή γνώση της νομοθεσίας έκδοσης οικοδομικών αδειών,
  • Άριστη χρήση γραπτού λόγου,
  • Δέσμευση τήρησης χρονοδιαγραμμάτων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.