Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
04/04/2024

Promoter

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Είσαι εξωστρεφής, επικοινωνιακός/ή και έχεις εμπορική αντίληψη και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων;

Επιθυμείς να αναλάβεις έναν ρόλο Promoter και να ενταχθείς σε ένα ευέλικτο περιβάλλον εργασίας με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης;

Αν έχεις πάθος και όρεξη για εργασία, περιμένουμε την αίτησή σου τώρα!

Τα καθήκοντα του/της Promoter είναι τα εξής:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων
  • Συνεχής ενημέρωση για τα νέα προϊόντα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Bonus
  • Κάρτα σίτισης
  • Συνεχή εκπαίδευση σε σχέση με τα προϊόντα και τη δραστηριότητα της εταιρείας αλλά και τις σύγχρονες μεθόδους ανάπτυξης των πωλήσεων
Αν θέλεις να κάνεις το επόμενό σου βήμα ως Promoter κάνε την αίτησή σου τώρα! #salesjobs

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση εργασίας μπορείς να επικοινωνήσεις με την Νικολέτα Ντούπα στο +30 6946487239.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.