Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Υπάλληλος Μπουφέ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΙΓΙΑΛΗ | ΑΜΟΡΓΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Μπουφέ από καφετέρια στην Αιγιάλη Αμοργού για την καλοκαιρινή σεζόν 2024.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6973206787

Αρμοδιότητες:

  • Παρασκευή κρύων πιάτων & γλυκισμάτων, όπως σαλάτες, κρύα snacks, waffles και κρέπες
  • Προετοιμασία για το bar (drink sides, φρούτα και υλικά για παρασκευή ποτών & cocktails)
  • Παρασκευή ροφημάτων και καφέδων, όποτε χρειαστεί
  • Επικοινωνία με τον σερβιτόρο για την άμεση λήψη των παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Βασικές γνώσεις μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
  • Ικανότητες & Δεξιότητες εργασίας υπό πίεση
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Οργανωτικές δεξιότητες Ευγένεια, φιλική διάθεση
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Διαμονή
  • Ημιδιατροφή
  • Ικανοποιητικός Μισθός
  • Ασφάλιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.