Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/5/2022

Οδηγός - Μεταφορέας Φιαλών Υγραερίου

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Gas24 Κουγιουμτζίδης Αναστάσιος, στον κλάδο εμπορίας υγραερίων, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά οδηγούς-διανομείς φορτηγού - van για μεταφορά & τοποθέτηση φιαλών και λοιπών προϊόντων.

Αρμοδιότητες
  • Φόρτωση και διανομή φιαλών και προϊόντων
  • Έλεγχος και παραλαβή κενών φιαλών
  • Επιμέλεια και φροντίδα για την ορθή και ασφαλή λειτουργία και συντήρηση των οχημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου και μηχανής
  • Πιστοποίηση ADR (Μεταφορές Επικίνδυνων Εμπορευμάτων)
  • Σχετική εξοικείωση χρήσης συστημάτων/φορητών τερματικών (tablet, POS)
  • Γνώση περιοχών του νομού Θεσσαλονίκης
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον κλάδο των διανομών
  • Ευγένεια και Επικοινωνιακές Ικανότητες
  • Ικανότητες Οργάνωσης και Διαχείρισης Χρόνου
  • Ασφαλή και υπεύθυνη οδηγική συμπεριφορά
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας