Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/09/2020

Υπάλληλος Διαχείρισης Συμβολαίων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέλεις να εργαστείς στον ήδη ταχέως αναπτυσσόμενο τομέα ενέργειας σε θέση υπαλλήλου διαχείρισης συμβολαίων; Διαθέτεις σχετικά εμπειρία σε ρόλους οργάνωσης και διαχείρισης συμβολαίων πελατών και είσαι άμεσα διαθέσιμος για εργασία; Αν έχεις ικανότητες συντονισμού εργασιών και επεξεργασίας αιτημάτων συμβολαίων κάνε την αίτησή σου τώρα για τον/την υπάλληλο διαχείρισης συμβολαίων με άμεσες διαδικασίες πρόσληψης.

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης υπάλληλος διαχείρισης συμβολαίων περιλαμβάνουν:
  • καταχώρηση συμβολαίων πελατών στο σύστημα διαχείρισης πελατών
  • ποιοτικό έλεγχο στις συμβάσεις και τις πληροφορίες που προέρχονται από το δίκτυο συνεργατών
  • έλεγχος και αποστολή αρχείων εκπροσώπησης παροχών μέσω του crm
  • διεκπεραίωση αιτημάτων πελατών μέσω εφαρμογής
  • συνεργασία και επικοινωνία με όλα τα τμήματα της εταιρείας για την διεκπεραίωση αιτημάτων των πελατών
  • παρατήρηση σημείων προς βελτίωση στην καθημερινή εργασία και ανάδειξη λύσεων ή αλλαγών όπου συστήνεται

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης υπάλληλος διαχείρισης συμβολαίων , χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • άριστη χρήση H/Y και crm συστημάτων
  • επαγγελματική εμπειρία σε οργανωτικούς ρόλους στον χώρο της ενέργειας θα εκτιμηθεί
  • δεξιότητες συντονισμού έργων, ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • οργανωτικές δυνατότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • άψογη διαχείριση χρόνου και προσοχή στην λεπτομέρεια

Παροχές

Ο πελάτης μας προσφέρει για τον/την υπάλληλος διαχείρισης συμβολαίων
  • ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και ομαδικής συνεργασίας
  • σταθερή 8ωρη πενθήμερη εργασία με σύμβαση εργασίας και πιθανότητα επέκτασης της συνεργασίας
Αν ενδιαφέρεστε για τη θέση υπάλληλος διαχείρισης συμβολαίων, μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2106770523 και μπορείτε να ζητήσετε την Ιωάννα Ζυγογιάννη.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ιες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

#customerservicegr