ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Γραφίστας - Διαχειριστής E-shop & Social Media

Κατηγορία: Δημιουργικό Τμήμα - Γραφίστες - Διακόσμηση
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ηλεκτρονικό κατάστημα στον κλάδο των ειδών σπιτιού με έδρα στην Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης ζητά Γραφίστα- Διαχειριστή E-shop & Social Media Manager.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση προϊόντων και σχετικών πληροφοριών
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας
  • Εξυπηρέτηση πελατών, παραγγελιοληψία τηλεφωνική και online
  • Διαχείριση λογαριασμών social media
  • Προώθηση προϊόντων στα social media campaigns & email marketing
  • Δημιουργία ψηφιακού περιεχομένου ( banner, μακέτες)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Χρήση Illustratοr/Photoshop
  • Επιθυμητή η εξοικείωση με Wordpress
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή εξοικείωση με τα social media (Facebook, Instagram)
  • Χειρισμός εργαλείων και τεχνικών social media (Facebook, Instagram)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας
  • Εγγεγραμμένος στο μητρώο ανέργων του ΟΑΕΔ
  • Ηλικίας 30 έως 40 ετών

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!