Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Υπεύθυνo Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΟ 1499Β2 ΒΙΟΜ/ΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Βιομηχανία Ξυλείας στη Δυτική Θεσσαλονίκη με διεθνή δραστηριότητα και Leader στον κλάδο της αναζητεί Υπεύθυνο τμήματος Παραγωγής για την οργάνωση και επίβλεψη της παραγωγικής διαδικασίας.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Προγραμματισμός Παραγωγής
  • Διασφάλιση των προτύπων παραγωγής
  • Παρακολούθηση, καθοδήγηση και αξιολόγηση της ομάδας εργοστασίου
  • Επίβλεψη & έγκριση εργασιών συντήρησης και αγοράς εξοπλισμού
  • Παρακολούθηση Α' υλών και διαχείριση αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση βιομηχανίας, στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό
  • Εμπειρία σε διοίκηση ομάδων βιομηχανικής παραγωγής
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ ( πολύ καλή γνώση EXCEL)
  • Γνώση προγράμματος ERP SOFTONE

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Διοικητικές ικανότητες
  • Οργανωτικότητα και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα λήψης αποφάσεων
  • Προσήλωση στους στόχους

Παροχές

  • Υψηλός ανταγωνιστικός μισθός