Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο της συσκευασίας.

Αρμοδιότητες:

  • Έκδοση Παραστατικών Διακίνησης (Δελτία αποστολής, δειγματισμού), τιμολογίων, χρεωστικά , φύλαξης και πιστωτικά για Ελλάδα αλλά και για εξωτερικό (εξαγωγών)
  • Έλεγχος κινήσεων επιστροφών κι έκδοση αντίστοιχων παραστατικών (πελατών-προμηθευτών)
  • Αποδεσμεύσεις παραγγελιών
  • Παρακολούθηση αποθηκών έτοιμων προϊόντων (παραγωγές-αναλώσεις)
  • Οργάνωση και διατήρηση αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Γνώση χειρισμού ERP κρίνεται απαραίτητη
  • Καλή Γνώση MS Office (Word, Excel)
  • Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα και καλή διαχείριση χρόνου
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας με πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης απασχόληση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.