Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/7/2020

Marketing και Πωλήσεις

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία στο κέντρο των Ιωαννίνων , που ειδικεύεται στην παροχή υπηρεσιών Marketing, Διαφήμισης και Πωλήσεων, αναζητά να ενισχύσει το ανθρώπινο δυναμικό της με άτομα άμεσα διαθέσιμα, 18-30 ετών, για το τμήμα Marketing και πωλήσεων.

Βασικά καθήκοντα:

• Δημόσιες Σχέσεις & Customer Service για τους πελάτες που εκπροσωπεί
• Διογράνωση διαφημιστικών καμπανιών
• Διαχείριση και εκπαίδευση προσωπικού, για όσους ενταχθούν στο Business Develpment Program της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

• Απολυτήριο Λυκείου
• Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα
• Ομαδικό πνεύμα
• Ευχέρεια λόγου και έκφρασης
• Οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

Παροχές:

• Συνεχής εκπαίδευση υψηλών προδιαγραφών
• Δυνατότητες σταθερής συνεργασίας
• Ελκυστικό πακέτο αμοιβών και bonus παραγωγικότητας
• Ευκαιρίες εξέλιξης για τους πιο φιλόδοξους

Θα υπάρξει άμεση επικοινωνία με τους υποψηφίους που θα αξιολογηθούν θετικά.