Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
3/4/2024

Υπάλληλος Γραφείου - Τιμολόγησης (Δυτική Θεσσαλονίκη)

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εμπορική εταιρεία ειδών θέρμανσης στη Δυτική περιοχή Θεσσαλονίκης ζητά απόφοιτο Οικονομικού - Λογιστικής ΑΕΙ/ΤΕΙ για τη θέση Υπαλλήλου Γραφείου - Τιμολόγησης για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης:

  •  Καταχώρηση παραγγελιών, έκδοση παραστατικών πωλήσεων
  •  Καταχώρηση στοιχείων, σύνταξη προσφορών, αλληλογραφία
  •  Επικοινωνία με τους πελάτες για την παράδοση εμπορευμάτων
  •  Υποστήριξη σε γενικές εργασίες του τμήματος
  •  Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών Office & Internet
  •  Γνώση πληροφοριακών συστημάτων ERP
  •  Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή)
  •  Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα & επικοινωνιακή ευχέρεια
  •  Άριστες δεξιότητες διαχείρισης του χρόνου και τοποθέτηση προτεραιοτήτων
  •  Ικανότητα εκτέλεσης πολλαπλών καθηκόντων με προσοχή στη λεπτομέρεια
  •  Προσαρμοστικότητα, ευελιξία και εχεμύθεια.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.