Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός / Μηχανολόγος Μηχανικός / Μηχανικός Αυτοματισμού

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Αναζητούμε έναν δημιουργικό σχεδιαστή πλήρους απασχόλησης για να ενταχθεί στην ομάδα μας στην Advanced Integration. Στη θέση αυτή, θα είστε υπεύθυνοι για τη σχεδίαση συνδεσμολογίας σε σχέδια, την καταγραφή εργασιών, την απεικόνιση τεχνικών λεπτομερειών και τη σχεδίαση συστημάτων Αυτοματισμού, Audio/Video και άλλων σχετικών εφαρμογών.

Υποχρεώσεις και Αρμοδιότητες:

  • Πτυχίο ηλεκτρολόγου/μηχανολόγου μηχανικού ή σε αντίστοιχο πεδίο
  • Άριστη γνώση των προγραμμάτων AutoCAD, Microsoft Office και ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Επιμέλεια, ομαδικότητα και εργατικότητα
  • Δημιουργικότητα, περιέργεια και πάθος για την εκμάθηση νέων πραγμάτων
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (οποιαδήποτε άλλη γλώσσα θα εκτιμηθεί)

Παροχές: Η Advanced Integration προσφέρει ένα φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας, εκπαιδευτικά προγράμματα και επαγγελματικά ταξίδια, ευκαιρία για επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη και μπόνους.

Ωράριο: Full time, Πενθήμερη εργασία

Ελάτε να δημιουργήσουμε μαζί ένα έξυπνο αύριο!

Απαραίτητα Προσόντα

  • AutoCAD
  • Απαραίτητες γνώσεις Αγγλικών

Προαιρετικά προσόντα:

  • Audio video systems
  • Lighting design
  • Electromechanical services
  • 3D AutoCAD

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.