Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Σύμβουλος επιχειρήσεων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Α.Ε. αναζητά σύμβουλο επιχειρήσεων πλήρους απασχόλησης για το γραφείο της στη Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή Θέσης:
1. Υποβολή και Διαχείριση προγραμμάτων ΕΣΠΑ - Αναπτυξιακού Νόμου
2. Εκπόνηση επιχειρηματικών σχεδίων και χρηματοοικονομικών μελετών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης, Κατεύθυνσης Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής ή Οικονομικής ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε συναφές αντικείμενο
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη γνώση των προγραμμάτων Ms Office (outlook, word, excel)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Κατοχή μεταπτυχιακού τίτλου ειδίκευσης
  • Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας

Παροχές

Προσφέρονται:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επιπρόσθετες παροχές σύμφωνα με το Σύστημα Διοίκησης Απόδοσης της εταιρείας
  • Συνεχής υποστήριξη & εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.