Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/3/2024

ERP Consultant

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΝΤΕΠΩ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία πληροφορικής InTech (www.intechnology.gr) ζητεί Σύμβουλο Μηχανογράφησης (ERP Consultant).

Αρμοδιότητες:

  • Κατανόηση των επιχειρηματικών διαδικασιών και σχεδιασμός βέλτιστων μηχανογραφικών λύσεων βασισμένων στo Pylon ERP της EpsilonSingularLogic.
  • Παραμετροποίηση των Pylon ERP.
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη των πελατών.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια για τα στοιχεία και τα βιογραφικά των υποψηφίων που θα υποβληθούν προς αξιολόγηση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις Εμπορικής και Οικονομικής διαχείρισης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στη διαχείριση έργων μηχανογράφησης ή στην υποστήριξη μηχανογράφησης

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώσεις Λογιστικής διαχείρισης
  • Θέληση για μάθηση και διαρκή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες.
  • Πνεύμα συνεργασίας σε ομαδική εργασία.
  • Ευχέρεια επικοινωνίας με τους πελάτες.
  • Υφιστάμενη τεχνογνωσία στο Pylon ERP θα εκτιμηθεί πρόσθετα.

Παροχές

  • Αποδοχές 800€ - 1.200€ αναλόγως επιπέδου τεχνογνωσίας
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες.
  • Φορητός Η/Υ.