Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Υπεύθυνος αποθήκης ανταλλακτικών Φορτηγών / Αυτοκινήτων

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Υπεύθυνος αποθήκης ανταλλακτικών Φορτηγών / Αυτοκινήτων για εργασία σε κάθετη μονάδα επισκευής και πώλησης φορτηγών οχημάτων στον Εύοσμο.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Συνοπτικά, τα καθήκοντα της θέσης είναι τα εξής:

  • Παραλαβή - έλεγχος ανταλλακτικών - τοποθέτηση & τακτοποίηση σε ράφια
  • Διαχείριση των αποθεμάτων των ανταλλακτικών
  • Επικοινωνία με πελάτες και παραγγελιοληψία
  • Προγραμματισμός παραγγελιών και αναπλήρωση αποθήκης
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων ανταλλακτικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ (προαιρετικό)
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ (internet, Ms Office)
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.