Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2024

Τεχνικός Συντήρησης Παραγωγής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Πολύ γνωστή ελληνική εταιρεία τροφίμων, αναζητά Μηχανικό Συντήρησης για την παραγωγή.

Αν αναζητάς εργασία στον κλάδο σου, κάνε τώρα την αίτησή σου. Η μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις, γίνεται με λεωφορείο της εταιρείας.

Οι αρμοδιότητες του/της Μηχανικού Συντήρησης είναι οι εξής:

  • Εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία των μηχανών στη διάρκεια της βάρδιας του
  • Βελτιστοποιεί τις διαδικασίες με σκοπό την βέλτιστη απόδοση της παραγωγής
  • Συνεργάζεται με τα υπόλοιπα τμήματα
  • Επιλύει και προλαμβάνει προβλήματα στην παραγωγή

Απαραίτητα Προσόντα

Για τη θέση του/της Μηχανικού Συντήρησης χρειάζεσαι:
  • πτυχίο στην μηχανολογία
  • εμπειρία στον χώρο θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

Για τη θέση του/της Μηχανικού Συντήρησης η εταιρεία παρέχει:
  • δωρεάν μεταφορά με λεωφορείο της εταιρείας από σημεία της Αθήνας προς τις εγκαταστάσεις
  • εγκαιρη ενημέρωση για τις βάρδιες
  • ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο, ανάλογο της εμπειρίας του/ της υποψηφίου-ας
Για περισσότερες πληροφορίες για τη θέση, παρακαλώ επικοινωνήστε στο +30 6940776773.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.