Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/04/2024

Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις λογιστικής διαχείρισης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑ, 8ΗΣ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 2 | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Μπαράτσας Α.Ε. στα Ιωάννινα, που δραστηριοποιείται στο χώρο των υγρών καυσίμων και στο χώρο της εστίασης, αναζητεί τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση του υπαλλήλου γραφείου για το λογιστήριο της.

Αρμοδιότητες

  • Καταχώρηση παραστατικών - τιμολογίων , αποδείξεων πετρελαίου θέρμανσης
  • Καταχώρηση ειδών αποθήκης των πρατηρίων ( καύσιμα και λιανική πώληση)
  • Παρακολούθηση αποθήκης των καταστημάτων
  • Καθημερινός έλεγχος των ταμείων των καταστημάτων με υπευθυνότητα
  • Παραγγελίες καυσίμων σύμφωνα με αποθέματα
  • Έλεγχος των υπολοίπων πελατών-προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητες σπουδές ΑΕΙ (θετικών σπουδών ή Οικονομικών επιστημών)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας σε επίπεδο C2 proficiency
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ με ανάλογο πρόσφατο πιστοποιητικό
  • Για άνδρες, με ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, προσαρμογής στο χώρο και οργάνωσης χρόνου
  • Αυτοπαρακίνηση, υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

  • Βασικός μισθός με πλήρη ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης