Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/05/2022

Εργατοτεχνικό Προσωπικό

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικό οργανισμό και παγκόσμιο ηγέτη στην παραγωγή καινοτόμων προϊόντων συσκευασίας, αναζητά Εργατοτεχνικό Προσωπικό πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος Παραγωγής στις εγκαταστάσεις της εταιρείας στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα θέσης :

  • Παραγωγή και Συσκευασία
  • Διαλογή και Έλεγχος Προϊόντων
  • Φορτώσεις-εκφορτώσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα
  • Διάθεση για εργασία
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογες θέσεις
  • Επιθυμητό όχημα για ευκολία στην καθημερινή μετακίνηση
  • Κάτοικος Δυτικής Θεσσαλονίκης

Παροχές

  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης και δυνατότητα μόνιμης επαγγελματικής αποκατάστασης
  • Σταθερό ημερομίσθιο και πλήρης ασφάλιση
  • Μεταφορά από Δυτική Θεσσαλονίκη με λεωφορείο της εταιρείας
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης