Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/04/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Στον όμιλο εταιρειών Σόβολος μετά από τουλάχιστον 30 χρόνια στο χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, βασική επιδίωξη είναι οι γεύσεις, τα αγνά υλικά, η ποιότητα, η ποικιλία των προϊόντων μας αλλά και η φιλική καθημερινή εξυπηρέτηση, να μας τοποθετούν πρώτους στις καρδιές των πελατών μας.

Έτσι προσπαθούμε να δημιουργήσουμε και να θεμελιώσουμε σχέσεις εμπιστοσύνης και σωστής συνεργασίας με τους προμηθευτές μας, και να χτίσουμε ένα ισχυρό περιβάλλον αναγνώρισης και επιβράβευσης της συνεισφοράς των ανθρώπων μας και των συνεργατών μας.

Aναζητάμε για προσθήκη στην ομάδα μας Αποθηκάριο:

Αρμοδιότητες:
  • Παραλαβή και τοποθέτηση προϊόντων
  • Επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα για παραγγελίες
  • Προετοιμασία παραγγελιών για παραλαβή από τους οδηγούς
  • Τακτοποίηση και καθαριότητα αποθήκης
  • Επικοινωνία με προμηθευτές για τις παραδόσεις των εμπορευμάτων
  • Καταχωρίσεις παραστατικών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακή ικανότητα, ομαδικότητα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Οργανωτικότητα
  • Δυνατότητα διαχείρισης και συντονισμού πολλαπλών έργων και υποχρεώσεων
  • Γνώση προγράμματος ERP (κατά προτίμηση Softone)
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης σε ένα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρη ασφάλιση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.