Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/1/2020

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανώνυμη εταιρεία ζητά Αποθηκάριο για τη διαχείριση των αποθηκών της στο Καλοχώρι.

Οι Αρμοδιότητες της θέσης είναι :
  • Η επιμέλεια, ασφάλεια και καθαριότητα των χώρων της αποθήκης και του αύλιου χώρου
  • Η φυσική και ηλεκτρονική παρακολούθηση των ειδών που διακινούνται
  • Η ασφαλής φόρτωση και εκφόρτωση των προϊόντων και η αποθήκευσή τους και καταχώρησή τους στο ERP της εταιρείας.
  • Εξωτερικές εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Logistics
  • Αγγλικά σε επίπεδο Proficiency
  • Ικανότητα οργάνωσης και ευελιξίας στο ωράριο εργασίας
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Κάτοχος Ι.Χ.

Θα εκτιμηθούν:

  • Εξοικείωση ηλεκτρονικών προγραμμάτων Αποθήκης WMS – Epsilon.net
  • Άδεια χειριστή περονοφόρου οχήματος
  • Γνώσεις συντήρησης περονοφόρου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Προοπτικές εξέλιξης