Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/01/2023

ΥΠΕΥΘΥΝΗ MARKETING

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΝΟΜΩΝ ΑΕ, αναζητά υπεύθυνη του τμήματος Marketing για τα γραφεία της στην Κάτω Τούμπα Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση e-shop
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Δημιουργία και διαχείριση social media campaigns
  • Δημιουργία και παρακολούθηση διαφημίσεων στο Google Adwords
  • Σχεδίαση διαφημιστικού υλικού (φυλλάδια, banners, newsletter)
  • Ανάπτυξη και υποβολή reports αναφορικά με την αποτελεσματικότητα των ενεργειών
  • Ενεργή συμμετοχή στην ομάδα marketing για την ολοκλήρωση του εκάστοτε project

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ συναφούς αντικειμένου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία σε Internet Marketing, SEO, Social Media
  • Γνώση Illustrator
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση για σύντομα deadlines
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και πλήρης ασφάλιση
  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον