Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/7/2021

Γεωπόνος – Τεχνικός

Αγροτικά

Πόλη ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η AGRIS, η απόλυτα εξειδικευμένη εταιρεία προηγμένης λαχανοκομίας που προσφέρει σπόρους, σπορόφυτα και τεχνογνωσία στην υπηρεσία της αγροδιατροφικής αλυσίδας και του καλλιεργητή αναζητά για το Τμήμα Λαχανοκομίας:

Γεωπόνο – Τεχνικό
Υπεύθυνο Ανάπτυξης και Τεχνικής Υποστήριξης
(για την Νότια Ελλάδα με έδρα Αχαΐα, Ηλεία ή Μεσσηνία)

Ο Γεωπόνος Ανάπτυξης και Τεχνικής Υποστήριξης της Agris έχει ως σκοπό την ανάπτυξη και τεχνική υποστήριξη των προϊόντων της εταιρίας και την επίβλεψη τους για την περιοχή της ευθύνης του.

Πληροφορίες Θέσης
Τμήμα: Λαχανοκομίας
Σύμβαση: Πλήρους απασχόλησης / Αορίστου χρόνου

Καθήκοντα:
• Παροχή τεχνικής υποστήριξης προϊόντων και υπηρεσιών
• Σύγκριση και επιλογή νέων ποικιλιών
• Παρακολούθηση και συλλογή στοιχείων από τα πειραματικά
• Τεχνική ενημέρωση πελατών (γεωπονικά καταστήματα, φυτώρια, έμποροι και παραγωγοί)
• Διερεύνηση αναγκών πελατών και παροχή κατάλληλων λύσεων για την κάλυψή τους
• Ανάλυση αγοράς και συνεχής παρακολούθηση του ανταγωνισμού
• Συνδετικός κρίκος μεταξύ των πελατών, των πωλητών της εταιριας και του Δ/ντή του τεχνικού τμήματος
• Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου υδροπονίας
• Ανάπτυξη νέου πελατολογίου υδροπονίας

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Γεωπονικής σχολής τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ΑΕΙ-ΑΤΕΙ
• Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στον γεωπονικό κλάδο με συναφές αντικείμενο
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Αρίστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Συνεργατικό και ομαδικό πνεύμα
• Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
• Δυνατότητα ταξιδίων

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σε ένα δυναμικό και άκρως επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον
• Ετήσιο bonus επίτευξης στόχων
• Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο και Η/Υ
• Συνεχής εκπαίδευση
• Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης σε μια από τις πιο καινοτόμες εταιρίες στην Ευρώπη

Αν θέλεις να γίνεις μέλος μιας ομάδας, σε ένα ταχύτατα εξελισσόμενο περιβάλλον που το χαρακτηρίζει η προσήλωση στην ποιότητα, τα καινοτόμα προϊόντα και η άριστη συνεργασία, στείλε το βιογραφικό σου σήμερα!