Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Υπάλληλος στο Τμήμα Καταχώρησης (Data entry employee)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η Τέντερ Σέρβις Μ.Ε.Π.Ε. ξεκίνησε τη λειτουργία της το 2008 και χάρη στην επαγγελματική μας ομάδα, παρέχουμε εξατομικευμένη εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου ή email. Αποστολή μας είναι να παρέχουμε την πληρέστερη βάση δεδομένων δημόσιων διαγωνισμών με την υψηλότερη ποιότητα εξυπηρέτησης πελατών.

Η Τέντερ Σέρβις Μ.Ε.Π.Ε. ανήκει στον όμιλο της Tender Service Group, έναν δυναμικά αναπτυσσόμενο όμιλο εταιρειών που δραστηριοποιείται σε 15 χώρες και προσφέρει υπηρεσίες πληροφόρησης για δημόσιους διαγωνισμούς (B2B).

Αναζητούμε ικανό/ή για το τμήμα καταχώρησης, με πολύ καλές τεχνικές δεξιότητες και υπευθυνότητα για να ενδυναμώσει το τμήμα καταχώρησής μας.

Περιγραφή και αρμοδιότητες
  • Συλλογή και εισαγωγή των πληροφοριών του διαγωνισμού στη βάση δεδομένων μας
  • Έλεγχος και διόρθωση των πληροφοριών του διαγωνισμού
  • Υποστήριξη σε τρέχοντα έργα της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ, MS Office (κυρίως Microsoft Excel)
  • Εξαιρετικές δυνατότητες οργάνωσης
  • Άριστη προφορική και γραπτή επικοινωνία στα Αγγλικά

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση
  • Σταθερό ωράριο γραφείου από 08:45 έως 17:00
  • Καλή εργασιακή ατμόσφαιρα με μια δυναμική ομάδα
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.