Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/10/2023

Social Media Copywriter

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

    Στα πλαίσια ανάπτυξης της εταιρείας μας αναζητούμε ικανή Copywriter για τα γραφεία μας στην Αγία Παρασκευή.

    'Εχεις εμπειρία, όρεξη και πάθος για εργασία και δημιουργικότητα; Εάν ναι, σε θέλουμε!

    Αρμοδιότητες:

    • Δημιουργία κειμένων για διαφημιστικές καμπάνιες/newsletter
    • Δημιουργία ημερήσιου & μηνιαίου πλάνου δημοσιεύσεων και κειμένων
    • Συγγραφή, επιμέλεια και δημοσίευση ελκυστικών αναρτήσεων για διάφορα σε Facebook & Instagram
    • Δημιουργία κειμένων για Site/Blog
    • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Πτυχίο Δημοσιογραφίας θα ληφθεί υπόψιν