Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Υπάλληλος Ιχθυοπωλείου

Εστίαση

Πόλη ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΥΚΙΕΣ - ΠΕΥΚΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUSHR για λογαριασμό πελάτη της, Ιχθυοπωλείο/Ψητοπωλείο στα Πεύκα , αναζητά ένα (1) άτομο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης

• Καθαρισμός ψαριών
• Στήσιμο βιτρίνας

Απαραίτητα Προσόντα

• Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
• Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας
• Τήρηση κανόνων υγιεινής
• Συνέπεια, ευγένεια, επαγγελματισμός.

Παροχές

• Ικανοποιητικός μισθός
• Ασφάλιση
• Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@masterplushr.gr με θέμα τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.