Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/2/2019

Γραμματεία Πωλήσεων & Marketing (Χαϊδάρι)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Spm Network, Εισαγωγική και Εξαγωγική εταιρία με Δυναμική παρουσία στο E-Commerce με έδρα στο Χαϊδάρι αναζητά άμεσα Συνεργάτη για να στελεχώσει: Γραμματεία Πωλήσεων & Marketing.

Αρμοδιότητες:
  • Επικοινωνία με Οίκους Εξωτερικού για συντονισμό παραγγελιών- εισαγωγών
  • Υποδοχή & Διαχείριση υλικών marketing (μετάφραση & προσαρμογή σε ελληνικά δεδομένα)
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων της εταιρείας (προετοιμασία υλικών & εντύπων)
  • Επικοινωνία με Συνεργάτες-Marketplaces Εξωτερικού (Amazon, Groupon) για συντονισμό των πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Μεγάλη εξοικείωση με MS OFFICE, CRM/ERP
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Υψηλή επικοινωνιακή ικανότητα οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Ηλικία έως 30 ετών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Προοπτικές εξέλιξης