Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2024

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από ιατρείο κοσμητικής γυναικολογίας ζητείται έμπειρη γραμματέας υπεύθυνη για την εξυπηρέτηση και την ορθή διαχείριση των ασθενών του ιατρείου.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη των εργασιών της καθημερινής λειτουργίας του ιατρείου
  • Απαραίτητη εμπειρία στη διαχείρiση ενημέρωσης ιατρικών υπηρεσιών
  • Κλείσιμο ραντεβού ασθενών
  • Παρακολούθηση και επιβεβαίωση των ραντεβού
  • Έκδοση των απαραίτητων φορολογικών παραστατικών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Διατήρηση/ οργάνωση ηλεκτρονικού και έντυπου αρχείου
  • Διαχείριση ταμείου και διεκπεραίωση ηλεκτρονικών πληρωμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση MS Office (Excel, Word, Outlook, Power Point) & Internet
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση στρατηγικής πωλήσεων/ leader
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα και σημασία στη λεπτομέρεια
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Θέληση για μάθηση και εξέλιξη
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών