Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/04/2024

Μάγειρας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΦΥΤΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Το IADES suites, το νεοσύστατο μικρό ξενοδοχείο 13ων Δωματίων που εδρεύει στην Άφυτο της Χαλκιδικής, αναζητά Μάγειρα για τη σεζόν του 2024.

Αρμοδιότητες και απαιτούμενες δεξιότητες για τη θέση:
  • Προετοιμασία παρασκευών του Πρωινού – Buffet
  • Προετοιμασία και παραγωγής κρύων και ζεστών γευμάτων
  • Διατήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στο χώρο εργασίας
  • Τήρηση καθαριότητας και ευταξίας στον χώρο της κουζίνας
  • Διαχείριση παραγγελιών και έλεγχος αποθεμάτων των προϊόντων και τροφίμων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος Πτυχίου Μαγειρικής Σχολής
  • Ελάχιστη Εργασιακή αντίστοιχη εμπειρία 2 ετών σε ξενοδοχείο
  • Γνώσεις ασφάλειας και υγιεινής τροφίμων (ΗACCP)
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Πλήρης Εποχιακή Απασχόληση και Ασφάλιση
  • Παρέχεται Διαμονή και Διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο Αποδοχών ανάλογος προσόντων
  • Δυναμικό, φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
  • Στολή Εργασίας
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι αφού λάβουμε και αξιολογήσουμε τα βιογραφικά της συγκεκριμένης θέσης, θα επικοινωνήσουμε με τους υποψήφιους εφόσον πληρούνε τις απαραίτητες προϋποθέσεις ώστε να κανονίσουμε ημέρα και ώρα συνέντευξης. Όλα τα βιογραφικά παραμένουν άκρως εμπιστευτικά.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.