Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/01/2017

Junior Marketing Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Below the Line & Trade Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά:

Για την πόλη της Πάτρας

Περιγραφή Θέσης:

Διερευνά τον ανταγωνισμό υπηρεσιών Marketing στην γεωγραφική περιοχή ευθύνης του.

Επικοινωνεί και παρουσιάζει την εν λόγω δραστηριότητα της εταιρείας σε εν δυνάμει πελάτες.

Διερευνά , μελετά, σχεδιάζει και υποστηρίζει την στρατηγική marketing των πελατών.

Προωθεί το όραμα, την αποστολή και τις αξίες της κάθε δραστηριότητας και φροντίζει για τη συνεχή ενδυνάμωση της εταιρικής εικόνας.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. Επιθυμητός ο μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών με κατεύθυνση το Marketing.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στον τομέα του Marketing
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ - MS Office
  • Άριστες ηγετικές, διοικητικές, διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Στρατηγική σκέψη
  • Άριστη απόδοση υπό πίεση
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

·         Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·         Συμμετοχή στο ετήσιο πλάνο στοχοθέτησης και μπόνους

·         Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

·         Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθουν υπόψη.