Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2024

Yπάλληλος τιμολόγησης και λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Voutsas Group of companies, ένας κορυφαίος παραγωγός και προμηθευτής υψηλής ποιότητας υλικών για δάπεδα και μπάνια, αναζητά δυναμικό συνεργάτη για τη θέση τιμολόγησης κ λογιστηρίου.

Απαραίτητες Ικανότητες και Αρμοδιότητες:

  • Συμβουλευτική προσέγγιση προς τους πελάτες για την επιλογή των κατάλληλων προϊόντων για τις ανάγκες τους.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση μακροχρόνιων σχέσεων με πελάτες.
  • Ικανότητα επικοινωνίας, συνεργασίας και οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ομαδικότητα υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στην λεπτομέρεια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άρτιες γνώσεις SOFT1
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Άριστες γνώσεις Microsoft Office
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Πτυχίο PROFICIENCY
  • Τόπος διαμονής κοντά στην περιοχή (Ιδανικά)
  • Καλή γνώση σε Η/Υ

Παροχές

  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση
  • Πλήρη 5ήμερη εργασία
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Αμοιβή 900 ευρώ καθαρά, ασφάλεια, δώρα