Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία MEKKA TRANSPORTATION στη Μάνδρα Αττικής που δραστηριοποιείται στον κλάδο των μεταφορών, αναζητά υποψήφιους για την θέση του:

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ- ΦΟΡΤΟΕΚΦΟΡΤΩΤΗ

με προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση και εμπειρία στον κλάδο των μεταφορών.

Κύρια καθήκοντα:
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Παράδοση εμπορευμάτων
  • Φόρτωση εμπορευμάτων
  • Απογραφή προϊόντων
  • Εφαρμογή και διαχείριση ηλεκτρονικών συστημάτων λειτουργίας αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα γραφής και ανάγνωσης ελληνικής γλώσσας
  • Απαραίτητη γνώση χειρισμού ηλεκτρικού παλετοφόρου
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία στον κλάδο των μεταφορών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ικανότητα συνεργασίας και πνεύμα ομαδικότητας
  • Προσανατολισμός στην λεπτομέρεια και μεθοδικότητα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.