Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/02/2017

Χειριστής/ τρια Μηχανών Χειρός & Κοπής (Μονταδόρος) Η θέση αφορά σύμβαση ορισμένου χρόνου (Κωδ. θέσης: 722/69624)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό εταιρίας που δραστηριοποιείται στον κλάδο των τροφίμων, αναζητά ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Χειριστής/ τρια Μηχανών Χειρός & Κοπής  (Μονταδόρος)

Η θέση αφορά σύμβαση ορισμένου χρόνου

Περιγραφή Θέσης

·      Χειρισμός μηχανών παραγωγής

·      Τήρηση των διαδικασιών σύμφωνα με τους κανόνες καλής παρασκευής, υγιεινής και ασφάλειας

·      Διασφάλιση ευταξίας στην περιοχή εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

·      Προϋπηρεσία τουλάχιστος δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση

·      Απόφοιτος/ η Λυκείου

·      Ευχάριστη προσωπικότητα, με επαγγελματισμό, συνέπεια και διάθεση για εργασία

Παροχές

·      Βασικός μισθός και ασφάλιση

·      Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας