Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2024

Υπάλληλοι Τμήματος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΙΤΑΝ) | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείαι υπάλληλος γραφείου πλήρους απασχόλησης να στελεχώσει το τμήμα λογιστηρίου και γραμματείας,  στην περιοχή του Τιτάν από εμπορική εταιρεία τροφίμων.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων
  • Έκδοση τιμολογίων - παραστατικών
  • Ενημέρωση και έλεγχος καρτελών πελατών και προμηθευτών
  • Αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση email
  • Ενημέρωση ταμείων
  • Πληρωμές
  • Εξωτερικές δουλειές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Να έχει εξοικείωση με το λογιστικό πρόγραμμα SOFTONE
  • Εργασιακή εμπειρία σε σχετική θέση
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ και MsOffice
  • Συνέπεια στην τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Απαραίτητο πτυχίο Λογιστικής Κατεύθυνσης
  • Κάτοχος αυτοκινήτου

Δεξιότητες:

  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Να διακρίνεται από υπευθυνότητα και επαγγελματισμό
  • Εργατικότητα, ομαδική εργασία και μεθοδικότητα

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Ικανοποιητικός μισθός