Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/11/2019

Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις Wordpress

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου σε εμπορική εταιρεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με γνώση διαχείρισης E-Shop για πλήρη 6ήμερη απασχόληση.

Αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση πελατολογίου εταιρείας
  • Τηλεφωνική υποστήριξη πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της ελληνικής (μητρική) και αγγλικής γλώσσας (τουλάχιστον επιπέδου Β2)
  • Ευχέρεια στο χειρισμό του WordPress – WooCommerce
  • Άριστη ικανότητα στη χρήση των λογισμικών (Word, Excel, Photoshop ή GIMP)
  • Επικοινωνιακός/ή, άνεση στη διαχείριση πελατολογίου, συνεπής και με επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ,
  • Ταχύτητα στην τέλεση εργασιών

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Άμεση πρόσληψη.
  • Ασφάλεια.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.