Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/4/2024

Γραμματεία Διοικητικής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία στην Μάνδρα Αττικής αναζητεί εργαζόμενο/η ως Yπάλληλο Γραφείου πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα

Διαχείριση e-SHOP της εταιρίας στην αγγλική γλώσσα.

  1. Φωτογράφιση των αντικειμένων.
  2. Εισαγωγή στην πλατφόρμα (δημιουργία λίστας προς δημοσίευση)
  3. Πακετάρισμα/αποθήκευση
  4. Διαχείριση /Αποστολή παραγγελιών .

Για όλα τα τα παραπάνω θα υπάρξει εκπαίδευση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Δυνατότητα ανάληψης πολλαπλών καθηκόντων
  • Υπευθυνότητα και Συνέπεια
  • Διάθεση για αποτελεσματική εργασία
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής

Παροχές

  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Απολαβές ανάλογες των ικανοτήτων και των προσόντων του/της υποψηφίου/ας