Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/4/2024

Γραμματέας Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εταιρεία ξύλινων κατασκευών με έδρα στη Σίνδο Θεσσαλονίκης, ζητά να προσλάβει Γραμματέα Υποστήριξης.

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή εισερχομένων κλήσεων
  • Εξερχόμενες κλήσεις
  • Καταγραφή ημερήσιων δραστηριοτήτων
  • Μετάφραση κειμένων στην αγγλική γλώσσα και αποστολή ηλεκτρονικής αλληλογραφίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Microsoft Office - Outlook
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Επιθυμητή η προηγούμενη χρήση εμπορικών προγραμμάτων και ειδικά ERP
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης β κατηγορίας - ΙΧ
  • Λογιστικές γνώσεις θα εκτιμηθούν

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Άνεση επικοινωνίας στον γραπτό και προφορικό λόγο
  • Εχεμύθεια και αξιοπιστία
  • Οργανωτική ικανότητα και αυτοπειθαρχία
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός με δυνατότητες εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εξειδικευμένη εκπαίδευση