Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2024

Οδηγός Γ' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία MAXI A.B.E.E. αποτελεί ηγέτιδα δύναμη στην παραγωγή και επεξεργασία χάρτου. Με γνώμονα την απόλυτη ικανοποίηση των πελατών μας, συνεχίζουμε την υγιή και αειφόρο ανάπτυξη ποιοτικών προϊόντων, επενδύοντας σε ένα άρτια καταρτισμένο ανθρώπινο δυναμικό και σε μηχανολογικό εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας.

Περιγραφή Αγγελίας
Στο πλαίσιο επέκτασης της εταιρίας ζητείται Οδηγός για τη διασφάλιση της άρτιας και συνεχούς λειτουργίας της Διεύθυνσης Διακίνησης & Αποθηκών.

Αρμοδιότητες
  • Μεταφορά των προϊόντων με ασφάλεια στους τελικούς προορισμούς των πελατών
  • Παρακολούθηση και έλεγχος της διαδικασίας φόρτωσης του φορτηγού
  • Καθημερινός έλεγχος του φορτηγού που έχει υπό την ευθύνη του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • 5 Έτη σε ανάλογη θέση
  • Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας
  • Πιστοποιητικό ΠΕΙ

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση