Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/8/2022

Yπεύθυνος Τμήματος Σπόρων - Γεωπόνος

Αγροτικά

Πόλη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η FARMA-CHEM SA η οποία είναι μια 100% ιδιωτική Ελληνική εταιρεία, κατέχει σήμερα κυρίαρχη θέση στην ελληνική αγορά, στο χώρο της εμπορίας και διάθεσης φυτοπροστατευτικών Προϊόντων, Εξειδικευμένων Προϊόντων Θρέψης & Βιοκτόνων.

Η εταιρία εδρεύει στη Βιομηχανική Περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης και αναζητά Yπεύθυνο Τμήματος Σπόρων - Γεωπόνο.

Αρμοδιότητες:
  • Αναζήτηση και αξιολόγηση υλικού
  • Στρατηγικό πλάνο – τοποθέτηση υλικού στην ελληνική αγορά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γεωπονίας
  • Προϋπηρεσία στον τομέα των σπόρων τουλάχιστον 3 έτη
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως των προσόντων και της προϋπηρεσίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.