Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Οδηγός - Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΑΚΚΩΜΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MEDICARE ABEE, που ειδικεύεται στην πώληση και παραγωγή ειδικών καθαριστικών, αναζητά οδηγό - αποθηκάριο για πλήρη απασχόληση στην αποθήκη - παραγωγή της εταιρείας, με έδρα το Λάκκωμα Χαλκιδικής.

Περιγραφή θέσης:

  • Προετοιμασία και αποστολή εμπορευμάτων
  • Περισυλλογή παραγγελιών
  • Παραλαβές εμπορευμάτων
  • Τακτοποίηση αποθήκης
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας αποθεμάτων και απογραφές
  • Χρήση εξοπλισμού αυτοματοποίησης της διαδικασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Να είναι εργατικός, συνεπής και εχέμυθος.
  • Μεθοδικότητα, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση H/Y( Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως η γνώση WMS)
  • Δίπλωμα Β' κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Εργασία : Δευτέρα με Παρασκευή
  • Ωράριο Εργασίας 7:00 -15:00
  • Βασικός Μισθός